Arsenal alistas Aston Villa ja kerkis üheksandaks

23 oktoober 2021 13:23:40 EET

Londoni Arsenal läks Inglismaa kõrgliigas Birminghami Aston Villa vastu 3:0 juhtima ja võitis mängu 3:1.

Meistrite liiga uus hooaeg on alanud ja kuninglikku eurosarja pole veel võitnud tänavu suvel Lionel Messi endale hankinud Pariisi Saint-Germain, kes on kolme vooru järel kogunud seitse punkti. PSG ajaloo esimese Meistrite liiga võidu koefitsient on 7.00. Esimest trofeed jahib ka Manchester City, kelle võitu hinnatakse koefitsiendiga 4.00. Cityl on samas alagrupis kogutud kuus silma.

Thomas Partey avas Arsenalis oma väravaarve, suunates esimese poolaja keskel Emile Smith Rowe'i nurgalöögi peaga võrku.

Poolaja lisaminutitel teenis Alexandre Lacazette penalti. Pierre-Emerick Aubameyangi penaltilöögi suutis endine Arsenali puurilukk Emiliano Martinez tõrjuda, kuid Aubameyang oli ise tagasipõrganud pallil jaol.

Smith Rowe'i rikošeti- ja postipõrkega löök muutis Mikel Arteta hoolealuste eduseisu veelgi kindlamaks, enne kui Jacob Ramsey saavutas Aston Villa auvärava, saates palli karistusala joonelt täpselt ristnurka.

Arsenal on teeninud kuue septembri- ja oktoobrikuise liigamänguga neli võitu ja kaks viiki ning tõusis hetkel üheksandale kohale. Aston Villa on kolmeteistkümnes.