Archiwum wiadomości - Hokej na lodzie

Wyspiarze powstrzymują Błyskawice

Mon, 14 Jun 2021 13:17:16 EET
New York Islanders pokonał Tampa Bay Lightning w pierwszym meczu półfinału rozgrywek o Puchar Stanleya! Kluczową postacią Wyspiarzy okazał się bramkarz Siemion Warłamow.

Rycerze zagrają półfinałach

Fri, 11 Jun 2021 13:21:17 EET
Vegas Golden Knights odprawili Colorado Avalanche, kończąc rywalizację w drugiej rundzie play-offów NHL na dystansie sześciu meczów. Ostatni - decydujący - rozstrzygnęli wynikiem 6:3.

Wyspiarze dopięli swego

Thu, 10 Jun 2021 14:35:31 EET
Hokeiści New York Islanders zameldowali się w trzeciej rundzie fazy play-off rozgrywek o Puchar Stanleya, decydujące zwycięstwo nad Boston Bruins odnosząc w meczu numer sześć.

Błyskawice pozostają w grze o Puchar Stanleya

Wed, 09 Jun 2021 13:49:33 EET
Broniąca mistrzostwa Tampa Bay Lightning wyeliminowała Carolina Hurricanes, kończąc rywalizację w drugiej rundzie play-offów NHL na przestrzeni pieciu meczów.

Montreal eliminuje Jets

Tue, 08 Jun 2021 13:11:14 EET
Hokeiści Montreal Canadiens nie zwalniają tempa, odnosząc czwarte zwyciestwo w czwartym meczu nad Winnipeg Jets i wchodząc do połfinałów rozgrywek o Puchar Stanleya.

Złote Rycerze wyrównują serię

Mon, 07 Jun 2021 13:03:40 EET
Vegas Golden Knights wyrównało stan rywalizacji w drugiej rundzie rozgrywek o Puchar Stanleya, pokonując 5:1 Colorado Avalanche.

Islanders odrobili straty

Sun, 06 Jun 2021 11:16:43 EET
New York Islanders pokonali Boston Bruins w czwartym meczu serii wyrównując jej stan na 2:2. Wyspiarzy do triumfu 4:1 poprowadził Mathew Barzal.

Vegas zatrzymali Lawiny

Sat, 05 Jun 2021 10:17:49 EET
Zespół Colorado Avalanche doznał pierwszej porażki w tegorocznych play-offach. Pierwsze w serii zwycięstwo Vegas Golden Knights wywalczyli po doskonałej końcówce trzeciej tercji.

Huragany odrabiają część strat

Fri, 04 Jun 2021 09:29:11 EET
Jordan Staal zapewnił zespołowi Carolina Hurricanes przełomowe zwycięstwo nad Tampa Bay Lightning. W trzech pierwszych meczach serii żadna drużyna nie wygrała na własnej hali.

Rycerze znów ugięli się pod naciskiem Lawin

Thu, 03 Jun 2021 09:36:00 EET
Colorado Avalanche wciąż pozostają niepokonani w play-offach. Ostatniej zapisali na swoim koncie drugie z rzędu zwycięstwo nad Vegas Golden Knights i są już w połowie drogi do kolejnej rundy.