Dyche chválil výkony Clarets

05 marca 2021 01:59:31 EET

Tréner Sean Dyche pochválil svoj tím z Burnley za skvelý výkon v stredajšej remíze 1:1 s Leicestrom City.

Clarets otvorili skóre zásahom zo štvrtej minúty z kopačky Matěja Vydru, čo bol jeho prvý gól v lige od zápasu, keď vo februári 2020 klub zvíťazil nad Bournemouthom 3:0.

Ohromujúci volej nigérijského reprezentanta Kelechiho Iheanacha vyrovnal stav v 34. minúte. A napriek tomu, že si oba tímy v druhej polovici vytvorili šance, zápas sa skončil 1:1.

Výkon Burnley bol o to lepší, že Foxes mali v tomto ročníku v lige vynikajúce výsledky. Zverenci Brendana Rodgersa si pripísali deväť víťazstiev mimo vlastného trávnika, čo im umožnilo bojovať o miestenku do Ligy majstrov.

Dyche bol po zápase plný chvály na adresu jeho zostavy a pre oficiálny web svojho klubu uviedol: "Myslel som si, že to bol vynikajúci výkon a reakcia po skutočne náročnom dni v Tottenhame."

"Môžete byť chamtiví, čo často robíme a dnes večer sme si určite vytvorili dostatok šancí."

"Foxes majú skvelý záznam, ktorý je na úrovni s Manchestrom City, takže musíte byť opatrní, ale ich brankár bol vynikajúci a my sme prišli s príjemným bodom proti veľmi dobrému tímu."

Stavte si na Burnley ako na klub, ktorý v tejto sezóne vypadne z Premier League. Kurz na jeho zosun je 13.00.

So Živým vysielaním od bet365 môžete na svojom PC sledovať viac ako 60.000 športových udalostí každý rok.