Cardiff sa stabilizuje

06 marca 2021 14:34:51 EET

Celok sa dostal do bojov o play-off druhej najvyššej anglickej súťaže - Championship, keď v posledných desiatich tím sedemkrát vyhral a trikrát remizoval.

Bývalý tréner Írska a Wolverhamptonu Mick McCarthy a jeho dlhoročný asistent Terry Connora sa dohodli na predĺžení zmluvy v klube z južného Walesu.

V Cardiffe nezneli len dobré správy, keď McCarthy prišiel do konca sezóny o ľavého obrancu Joe Bennetta po tom, čo utrpel zranenie kolena v utorňajšom zápase proti Derby County 4:0.

Tridsaťročný futbalista ale nemá budúcnosť istú, keď jeho kontrakt končí na konci tohtoročnej sezóny, ale počas jeho absencia bude chcieť príležitosť využiť mladučký Joel Baga.

McCarthy prehlásil: "TC a ja sme si tu užívali každú minútu. Toto je skvelý klub a sme radi, že tu môžeme zostať."

"Hráči nám rozumie a v posledných desiatich zápasoch plnili všetko, čo bolo treba. Pre nás je to potešenie s nimi pracovať."

"Musíme ich pochváliť za to, čo dokázali v posledných zápasoch. Už sa tešíme na ďalšiu prácu s nimi."

Momentálne si môžete na duel Líšok z Leicestru City a Brightonu. Kurz na víťazstvo City je 3.00, na remízu je kurz 3.20 a na výhru Brightonu je kurz 2.45.

So Živým vysielaním od bet365 môžete na svojom PC sledovať viac ako 60.000 športových udalostí každý rok.