PSG stále verí v zotrvanie Neymara

15 apríla 2021 01:30:04 EET

Vedenie parížskeho Saint-Germain po utorkovom postupe do semifinále Ligy majstrov verí, že Neymar a Kylian Mbappe v klube zostanú.

Zverenci Mauricia Pochettina mali pri prehre 0:1 s Bayernom Mníchov pevné nervy. Po víťazstve 3:2 v prvom zápase v Nemecku postúpili do súboja posledných štyroch proti Manchestru City alebo Borussii Dortmund podľa výsledku tohto stretnutia.

Gól zo 40. minúty z kopačky Erica Maxima Choupo-Motinga dal Bavorom istú nádej, ale PSG dokázal pomstiť svoju prehru pod taktovkou Hansiho Flicka vo finále minulej sezóny.

Platnosť Neymarovej zmluvy v Parc des Princes vyprší v júni 2022, ale s Mbappem klub rokoval o predĺžení so športovým riaditeľom klubu Leonardom a prezident Nasser Al-Khelaifi verí, že nebudú žiadne problémy.

Neymar strelil v Lige majstrov šesť gólov, zatiaľ čo Mbappe sa prezentoval ôsmimi, keď si postrážili miesto vo finále na budúci mesiac v Istanbule

Al-Khelaifi povedal: "Myslím si, že budúci rok bude Neymar v Paríži Saint-Germain a zostane tu ešte dlho."

"On a Mbappe nemajú dôvod na odchod. Bola to pre nás fantastická noc a mohli sme streliť tri alebo štyri góly. Je to niečo úžasné a som hrdý na svojich hráčov.“

Stavte si na PSG ako na víťaza aktuálneho ročníka Ligy majstrov, kurz na jeho triumf je 11.00.

So Živým vysielaním od bet365 môžete na svojom PC sledovať viac ako 60.000 športových udalostí každý rok.